HAKKIMIZDA Bilgiler Köksal Yangın Söndürme Cihazları... Fire Extinguisher...

HAKKIMIZDA

BİZ VATANDAŞIN HİZMETİNDEYİZ!…  

 

        Polis teşkilatına 22 Şubat, 1974 tarihinde Polis Eri olarak katıldım. Üç Aylık Polis Okulu Eğitiminden sonra Polis Genel Müdürlüğü İtfaiye Şubesinde Görev yapmak üzere, Lefkoşa İtfaiye şubesine atandım.

        Polis Meslek içi Sınavlarında başarılı olan iki arkadaşımla birlikte 1979 Yılında, Temel İtfaiye Eğitimini Almak için, İstanbul İtfaiye Müdürlüğü İtfaiye okuluna gönderildim. Okulu, Pek İyi derece ile bitirerek Ocak 1980 de Lefkoşa itfaiyesindeki görevime döndüm.

        Sırası ile 1 Aralık, 1980 de Polis Çavuşu Rütbesine Layık görüldüm. 1982 Yılında Bir meslektaşım ile birlikte Ankara İtfaiye Müdürlüğüne İtfaiye Uzmanı olarak Yetiştirilmek Üzere gönderildim. Kursu Pek İyi derece ile bitirerek, İtfaiye Yangın UZMANI (Fire EXPERT) olarak görevime döndüm. Hiç şüphe yok ki, almış olduğum eğitimlerden Polis İtfaiye Teşkilatına geniş açıdan bakıyor, İtfaiye teşkilatında çalışanların kültürünü, mesleki eğitimlerini, araç ve gereç eksiğinin neler olduğunu çok iyi görebiliyordum…

        1 Eylül 1982 Yılında Müfettiş Muavinliği Rütbesine atandım ve Lefkoşa İtfaiye Şubesi Amir Yardımcılığına getirildim. 1 Eylül 1985 Yılında Vekâleten Müfettiş rütbesine ve Lefkoşa İtfaiyesi Şubesi Amirliğine atandım. Türkiye’de İtfaiye konularında birçok Üniversitenin düzenlemiş olduğu seminer ve konferanslara katıldım. 1 Ağustos 1989 yılında Asaleten Müfettiş rütbesine atandım ve İtfaiye Müdürlüğüne Nakil oldum.

        1 Eylül 1989 yılında Başmüfettiş rütbesine getirildim. Bu Tarihte İtfaiye Müdürümüz Selçuk AVKIRAN Bey (Rahmetli) Emekliye ayrılmış olması nedeniyle, tüm Sorumluluk ve İtfaiye Hizmetlerinin yürütülmesi, yönetimi sevk ve idaresi bana kalmıştı.

        1 Ağustos 1994 de Polis Müdür Muavini rütbesine, 1 Ağustos 1998 de ise Polis Müdürü rütbesine atandım. 19 Mart 2009 yıllında kendi isteğimle emekliye ayrıldım.

        Hizmet sürem içerisinde amirlerimden daima Takdir, Saygı ve Sevgi gördüm. Araç, gereç ve teçhizat alımına, Personelin meslek içi eğitimine ve disiplinine büyük önem verdim. Arkadaşlarla Binlerce Yangına Müdahale ettik. Onlarca yangının söndürülmesi için sevk ve idare ettim. Birçok can Kurtarma vakalarına katıldım ve yönettim. Birçok Resmi ve Özel iş yerine Yangınları Önleme Raporu verdim. Onlarca yangının kesin çıkış sebebini tespit ettim. Yüzlerce inşaat projesinin değerlendirip, yangına karsı alınması gereken önlemleri içeren rapor tanzim ettim.

        Bilgi ve Tecrübelerimi her zaman için insanlarla paylaştım. İnsanların Mal ve Canının Zarar görmemesi için Hep uğraştım. Beni Yakından tanıyanlar, Emeklilik yıllarımı oturarak geçirmeyeceğimi çok iyi bilirlerdi… Bu nedenle, Kaner Köksal İthalat ve İhracat Danışmanlık, uzmanlık Şirketi LTD. yi kurdum.  5 Ocak 2010 yılında faaliyete geçtik. 15 Şubat 2011'de BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi-Quality Management Systems Sertifikasını, 05 Temmuz 2012 tarihinde TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TSE-HYB TS 11827 Hizmet Yeterlilik Belgesini aldık.

        Hedefimiz,Vatandaşlarımızın Can ve Malını Korumaktır. Bu Nedenle İthal edip, piyasaya sürdüğümüz her Tür Yangın Söndürme Cihazı ve yangınla mücadele ekipmanları TSE, CE, EN3, BS, TÜV vb. KALİTE ONAY BELGELERİNE SAHİPTİRLER. Hırsız veya Katili Bir gün, bir hafta veya Bir yıl sonra tutabilirsiniz. Fakat Yangını anında söndüremezseniz, Yangın Her şeyi, Malınızı da Canınızı da alır gider…

Bizler her zaman için, ''SORUMLULUĞUNU BİLEN GÜVENİLİR FİRMA'' olmak için mücadele etmekteyiz. Başaracağız çünkü geçmişimiz Başarılarla doludur…


 

Saygılarımızla.

Kaner KÖKSAL
Direktör

  YANGIN UZMANI (Fire EXPERT)

 

Etiketler:   Vizyon / Misyon 
ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
SERTİFİKALAR
BİLGİLENDİRME FORMU
www.argehost.com
Tasarım ve Kodlama:Argehost
© Copyright 2014 KÖKSAL YANGIN - Kaner Köksal İthalat İhracat Danışmanlık Uzmanlık Şirketi Limited Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin